دستبند پلیس بر دستان ۳ سارق حرفه اي در خرمشهر به نقل از همگام نیوز/   فرمانده انتظامي خرمشهر از دستگيري سه سارق حرفه اي و کشف ۱۹ فقره انواع سرقت در اين شهرستان خبر داد. سرهنگ “همت علي ترکاراني” در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در راستاي ارتقاء امنيت اجتماعي و مبارزه قاطع با سارقان […]

دستبند پلیس بر دستان ۳ سارق حرفه اي در خرمشهر

به نقل از همگام نیوز/   فرمانده انتظامي خرمشهر از دستگيري سه سارق حرفه اي و کشف ۱۹ فقره انواع سرقت در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ “همت علي ترکاراني” در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در راستاي ارتقاء امنيت اجتماعي و مبارزه قاطع با سارقان حرفه اي، ماموران کلانتري ۱۱ و ۱۳خرمشهر با اقدامات پليسي سه سارق حرفه اي را شناسايي و با هماهنگي مرجع قضائي طي سه عمليات غافلگيرانه در مخفيگاهشان دستگير کردند.

سرهنگ ترکاراني تصريح کرد: متهمان در بازجويي هاي پليس به ۱۹ فقره سرقت از قبيل منزل، داخل خودرو، کيف قاپي، معابر، موتور سيکلت و اماکن خصوصي در سطح شهرستان خرمشهر اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان خرمشهر در خاتمه با بيان اينکه متهمان پس از تشکيل پرونده راهي مرجع قضائي شدند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعاليت غيرقانوني و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گريز، مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن فوريت هاي پليسي ۱۱۰ اعلام تا نسبت به دستگيري مجرمان و متخلفان اقدام شود.