همگام نیوز / علیرضا خلیلی نیااظهار داشت آب برخی مناطق آبادان مانند سلیچ غربی و شرقی، فرهنگیان، شهرک صنعتی، نیروگاه گازی، کوی قدس و مسکن مهر از روز چهارشنبه بدلیل شکستگی در خط انتقال آب در ورودی آبادان قطع شده بود که این مشکل امروز برطرف شد. وی افزود: در این ۲ روز اکیپ‌های […]

 

همگام نیوز / علیرضا خلیلی نیااظهار داشت
آب برخی مناطق آبادان مانند سلیچ غربی و شرقی، فرهنگیان، شهرک صنعتی، نیروگاه گازی، کوی قدس و مسکن مهر از روز چهارشنبه بدلیل شکستگی در خط انتقال آب در ورودی آبادان قطع شده بود که این مشکل امروز برطرف شد.

وی افزود: در این ۲ روز اکیپ‌های اداره آبفا آبادان به صورت شبانه روز در پی تعمیر خط انتقال آب بودند.

مدیر آبفا شبکه آبادان گفت: برای اینکه آب در این مناطق به صورت مداوم قطع نباشد کار تعمیر خط را در ۲ مرحله انجام دادیم و اکنون نیز قسمتی از کار باقی مانده که در روزهای آینده نسبت به رفع مشکل اقدام می شود.

خلیلی نیا تصریح کرد: برای رفع کامل شکستگی خط انتقال آب می‌بایست قسمتی از مسیر ورودی اهواز – آبادان بسته شود که با هماهنگی پلیس راهور و فرمانداری هماهنگی لازم صورت گرفت و مسیر مذکور برای ساعاتی بر روی خودروها بسته شد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر هیچ گونه مشکل حادی در زمینه آب آشامیدنی آبادان وجود ندارد و شهروند از آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند هستند